17

lat doświadczenia

189

zadowolonych klientów

214

przeprowadzonych szkoleń

_DSC0796-2

Kim jestem?

Witaj. Nazywam się Andrzej Bugajski.

Marketingiem zajmuję się już 17 lat. Na tej drodze spotkałem kilka przeszkód, kilku przyjaciół i całą masę nowych wyzwań.

W obecnej erze Internetu informacji na temat tego jak skutecznie zarządzać wizerunkiem swojego przedsiębiorstwa jest cała masa. Przebranie wszystkich tych wiadomości, (często nieprawdziwych) potrafi być prawdziwą męką. Dlatego wierzę, że to co chciałbym Tobie przekazać to żywe, surowe konkrety – bez owijania w bawełnę.

Szkolenie i przekazywanie wiedzy to moje powołanie – uwielbiam to robić. Szkolę największe przedsiębiorstwa, ale prowadziłem również zajęcia skierowane do studentów. Dzielenie się swoją wiedzą to trochę taka ideologia – mam nadzieję, że zasiane przeze mnie ziarnko brandingu będzie kiełkować i owocować w przyszłości, zmieniając coś na lepsze i przynosząc wiele powodów do uśmiechu.

Co mnie wyróżnia?

  • Też jestem przedsiębiorcą. Dzięki temu lepiej rozumiem czego potrzebują właściciele firm i dzięki temu lepiej mogę przekazać im swoją wiedzę.
  • Wierzę w wiedzę praktyczną. Podczas swoich szkoleń trzymam się zasady: mniej teorii – więcej praktyki. Uważam, że tylko pracując na rzeczywistym przykładzie jesteśmy w stanie ocenić efektywność działania.
  • Dane, którymi się posługuję są poparte doświadczeniem. Nie bazuję tylko na wiedzy z książek, plotek, Internetu. Preferuję uczyć o tym co faktycznie działa, co sprawdziłem samodzielnie na własnym przykładzie. Dzięki temu jestem w stanie mówić o brandingu z pełną pewnością – sam sprawdziłem co działa najlepiej.

Tematyka moich szkoleń

  • brand management – czyli inaczej branding lub po prostu budowanie świadomości marki to technika stosowana w marketingu, która opiera się na uświadamianiu grupy docelowej marki o jej istnieniu i wywieranie na nich pozytywnego odbioru. (czytaj dalej)
  • growth hacking  to technika z zakresu marketingu, która polega na sprowadzaniu nowych klientów na stronę WWW bez użycia tradycyjnych form reklamowych. To jedna z bardziej innowacyjnych metod, angażująca media społecznościowe i marketing wirusowy. (czytaj dalej)
  • fotografia – Dzięki popularyzacji aparatów w telefonach komórkowych, zdjęcia może robić każdy. Jednak prawdziwa sztuka fotografii to ogrom włożonej pracy we własne umiejętności i kreatywność. (czytaj dalej)

Czego możesz się spodziewać?

  • Przyjacielskiej atmosfery – w życiu najwięcej uczymy się od przyjaciół, dlatego też na moich szkoleniach staram się budować przyjacielską atmosferę od początku. Milej jest pozyskiwać wiedzę z uśmiechem i czując się komfortowo w swoim towarzystwie. To również dobra okazja by lepiej zgrać zespół Twoich pracowników!
  • Pracy na najlepszym sprzęcie – w trakcie warsztatów z fotografii zawsze dokładam największych starań by sprzęt, na którym ma odbyć się część praktyczna był sprzętem z najwyższej półki, tak by mieć stuprocentową pewność, że nie zawiedzie.
  • Wiedzy praktycznej z pierwszej ręki – moje szkolenia to wieloletnia praca i doświadczenie w pigułce. Jeśli pragniesz nauczyć się mocnych konkretów i samych najważniejszych elementów marketingu dla Twojego przedsiębiorstwa – moje szkolenie jest wręcz stworzone dla Ciebie.